Krakėse duris atvėrė nauja parduotuvė

1400x700aibea80y1181

Krakių miestelio centre ketvirtadienio popietę duris atvėrė parduotuvė „Aibė“. Naujoji parduotuvė yra erdvi, moderni, pasižyminti gausiu prekių asortimentu. Parduotuvės atidarymas sutraukė daugybę krakiškių, mat žmonės teigia, kad Krakėms šios parduotuvės labai reikėjo.

 

„Mes stengiamės savo parduotuves atnaujinti nuolat. Vienur atnaujiname, kitur atidarome naujas. Radome puikią vietą Krakių miestelio centre ir nusprendėme čia įsikurti. Plečiamės ir nestovime vietoje“, – džiaugėsi Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvo, kuriam ir priklauso ši parduotuvė, vadovas Rimvydas Rasčiauskas.

 

Parduotuvė „Aibė“ yra labai patrauklioje ir patogioje vietoje – vidurį miestelio. Todėl čia patogu apsipirkti ne tik krakiškiams, bet ir aplinkinių kaimų gyventojams. Vietiniams nereiks keliauti į miestą norint įsigyti būtiniausių maisto prekių – viskas čia pat. Vadovas sako, kad net jeigu cemento žmogui prireiktų, parduotuvė tuoj pat ir jo suorganizuotų. Didžiausią asortimento dalį sudaro maisto prekės, tačiau yra ir kitų...

 

Šalia parduotuvės – labai patogi aikštelė automobiliams sustoti, tad skubantieji gali užbėgti įsigyti reikiamų prekių ir nestovėti milžiniškose eilėse.

 

http://rinkosaikste.lt/naujienos/aktualijos/krakese-duris-atvere-nauja-parduotuve-su-fotogalerija